Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
Beskrivning
TURE SJÖLANDER (född 1937): "Chaplin" signerad och daterad Ture Sjölander -73. seriegrafi, 62 x 76 cm.
Konditionsrapport
Smärre veck och fläckar
Auktionsnummer:
695250
Datum:
2019-11-03
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här